Updated : Paź 11, 2019 in 2016/2017

Ania

Cześć, jestem Ania. Z pozoru normalna dziewczyna. Wyróżniam się jednak nietypowym dla dziewczyn w moim wieku hobby. Właściwie hobby to złe słowo. Pasja. Moją największą pasją są motocykle.

Jeżdżę już 5 lat. Zaczęłam w wieku 14  od zielonego szatana Rometa RS50 . Był ze mną dwa lata, ale szybko się znudził. Oczywiście, w międzyczasie obecne były  inne motorowery: Yamaha tzr, Derbi senda… . W wieku 16 lat kupiłam swoją pierwszą “sześćsetkę”, Kawasaki GPX 600R. To z tym motorem mam najwięcej pozytywnych wspomnień. Mimo iż wyglądał jak najgorszy złom dałam mu szansę. Inwestowałam w niego wszystkie zarobione pieniądze, by doprowadzić go do względnego porządku. Gdy skończyłam 18 lat przyszedł czas na coś nowszego i mocniejszego. Pod koniec wakacji 2018 powitałam Kawasaki zx6r 636. Długo się nim niestety nie nacieszyłam. 4 listopada 2018 roku straciłam mój ukochany sprzęt w wypadku. Aktualnie jeżdżę na Suzuki GSXR 600 K1. Super motocykl, nie mam prawa narzekać.

Moim drugim hobby jest zwiedzanie opuszczonych miejsc. Tak zwany urbex. Można znaleźć w nich wiele fascynujących przedmiotów. Dla ludzi to tylko ruiny, pustostany. Dla mnie to miejsca opowiadające historie, legendy. To nie tylko puste, nieestetyczne mury. To miejsca w których kiedyś żyli ludzie. Podróżuję po kraju w poszukiwaniu takich formatów, loftów. 

Szybkie samochody? Kilka lat temu zaczęłam zagłębiać także i tą motoryzacyjną dziedzinę. Moim największym marzeniem są wyścigi samochodowe. Chciałabym w tej dyscyplinie się  realizować, dlatego celem jest  w ciągu najbliższego roku zebranie fundusze na samochód podatny na modyfikacje, z którym  mogłabym wziąć udział w wyścigach.  Po szkole będę pielęgnować pasję!

Visits: 350

Przetłumacz »